És akkor a recept:
Hozzávalók:
4 személy részére
Elkészítés:
- A húst megsózzuk és villával kicsit megdolgozzuk
- Egy kis tálba olajat és borsot teszünk, majd kikenjük vele a tálat. Ezzel formázzuk majd a húskupacokat és az olaj miatt nem fog a tálba ragadni a húspogácsa.
- A húst egyenlően elosztjuk, majd a formával tányérokra borítjuk.
- Rukkolával és citromgerezddel, vagy citrom helyett balzsamecettel tálaljuk.
- A tetejére még egy kis olajat locsolunk és meghintjük borssal.
- Kicsit puccosnak tűnhet, de hiszek a salátacentrifuga (vagy akárhogy is hívják) erejében. Mivel lerázza a vizet a salátáról, sokkal ízletesebbnek tűnik.
Aki kedvet kapott a lóhúshoz, annak ajánlom a lohus.lap.hu oldalt. Még Gordon Ramsay szerint is kellene lóhúst enni: cikk a The Telegraph-ban.

nyomtatható verzió
